czwartek, 12 stycznia 2012

Sherlock Holmes a game of shadows

Niesamowite jest to jak ten czas szybko przemija. Witam Was po dość długiej przerwie, tak straszliwie dużo rzeczy się pozmieniało, niektóre się skończyły, niektóre na nowo zaczęły. Nadzieje odeszły, marzenia się spełniły albo i nie. Ale nie o tym chce mówić. Tęskniłam za blogowaniem i mam nadzieję, że uda mi się powrócić.

Wczoraj miałam przyjemność być w kinie na drugiej części "Sherlock'a Holmes'a". Czekałam na ten film z niecierpliwością, uwierzcie nie mogłam się na prawdę doczekać kolejnych przygód rewelacyjnego detektywa i jego przyjaciela lekarza.

Nie wiem ile z Was oglądało pierwszą część tego filmu, jeśli nie dużo, to odsyłam Was na stronę gdzie możecie zapoznać się z treścią, ale szczerze, zachęcam do obejrzenia bo jest świetna :) Sherlock Holmes część 1 jednak chciałam zaznaczyć, że rzadko zdarza się aby druga część jakiegoś filmu była lepsza niż pierwsza. W tym wypadku tak właśnie jest.

Druga część filmu przenosi nas w rok 1891 gdzie Sherlock i John ponownie łączą swoje siły aby pokonać dr. Moriarty. Rewelacyjny scenariusz, rewelacyjna gra aktorska Roberta Downey'a Juniora oraz Jude Law, genialne efekty specjalne. To jest jeden z tych filmów, które trzeba zobaczyć na dużym ekranie. Wspaniała muzyka, kostiumy. Jestem tak zachwycona, że nie przeczytacie tutaj ani jednego złego słowa na temat tego filmu.PS Myślę, że w tym roku zbankrutuję przez kino ;)

Miłego wieczoru,
K.

3 komentarze:

  1. Widziałam zapowiedź tego filmu. Stwierdziłam, że koniecznie muszę zobaczyć! (;

    OdpowiedzUsuń
  2. no ja chyba też w tym roku tyle ciekawych filmów będzie;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Oglądałam pierwszą część i również z dużą niecierpliwością oczekiwałam tej drugiej. Właśnie w ten weekend się wybieram, a widziałam, że zapowiada się świetnie :)

    OdpowiedzUsuń